Tour of school admin-tWtfEbe7 16/11/2023
NASZE PROJEKTY

Tour of school

Projekt ‘’Tour of school’’ to projekt polegający na spotkaniach z młodzieżą (i nie tylko) w różnych miastach Polski.

Zaczęło się od spotkań prezesowej o nazwie ‘’Samoakceptacja = wolność’’, mówiący o tym, że poczucie własnej wartości i samoakceptacji ma niezwykle ważny wpływ na każdą kwestię życia jak i o tym, że niepełnosprawność to nie koniec świata, a ona nie przeszkadza w spełnianiu swoich marzeń.

Kolejna osoba, która spotyka się z młodzieżą to Przewodniczącą Rady Fundacji, Martą Mróz o nazwie ‘’Tolerancja nie jedno ma imię’’. Marta opowiada o swoich doświadczeniach jako osoba nękana przez swoją niepełnosprawność, Mózgowe Porażenie Dziecięce. 

Kolejną osobą z którą młodzież ma możliwość poznać w naszym projekcie to członek Rady Fundacji,  Przemysław Sobieszczuk. Przemek choruję na genetyczną chorobę EB (Pęcherzowe oddzielanie naskórka).

Jego spotkania noszą nazwę ‘’Musisz poznać siebie, aby poznać swoją drogę, która zechcesz pójść dalej!’’ Ta nazwa mówi tyle, że nie trzeba nic więcej dodawać ☺

W projekcie odbywają się spotkania z wiceprezesem Mariuszem Skrzypek o nazwie
‘’Uzależnienie to nie wyrok’’. Mariusz opowiada o ciężkim dzieciństwie, uzależnieniach, które miały mu pomóc, ale niestety tylko przysporzyły problemów, oraz jak wyszedł z alkoholizmu i narkomanii.

Zapraszamy szkoły, instytucje, która są zainteresowane naszymi wykładami. Możemy je przeprowadzić pro bono.